Програма
ВТІЛО:Львів


2 паралельні зони

Великий і Малий простір

Кожне заняття: Лекція + Практика
Марія Бакало
Сучасний танець
На занятті з техніки контемпорарі будемо рухатись природньо і з повагою до тіла, враховуючи його потреби й бажання.

Згадаємо, як це - бути немовлям і пристосовуватись до середовища, опановуючи можливості свого тіла. Прості секрети полегшують підйом, пом'якшують падіння і спрощують стрибок. Зрозумілі й доступні форми, мобільність реакції та контроль швидкості - переваги усвідомленого тіла.

Техніка як запорука ефективності та продуктивності руху - інструмент доступний усім і кожному.
ДЖЕМ
Джем - це простір імпровізації та взаємодії.
Разом ми наповнюватимемо залу рухом та звуками.
Природа джему в тому, що кожен вільний вирішувати, що йому робити, коли і як. Разом ми несемо відповідальність за те, яку атмосферу створюємо.
Якщо ви вперше - не хвилюйтеся, спеціально навчені фасилітатори будуть м'яко направляти вас в цьому процесі:)
Ольга Кебас
Перформативні практики: простір комунікації.
Перформанс – один з самих цікавих видів сучасного мистецтва. Існуючи на стику багатьох жанрів, сполучаючи різні засоби виразності, перформанс створює свої власні унікальні можливості для існування висловлювання. Дослідженню однієї з таких можливостей, а саме – комунікативному простору – і буде присвячене наше заняття.
Розпочнемо з пошуку ключів до розвитку індивідуальних здібностей і вдосконалення навичок, необхідних для комунікації. Далі дістанемося взаємодії в парі і групі, використовуючи різні канали для зв'язку. І замішаємо все це як компоненти для створення комунікативного простору.
А, можливо, все змінимо і будемо досліджувати індивідуальну природу через взаємодію з оточуючим простором, а комунікацію через власні відчуття
Катерина Таранова
Бодіворк.
Заняття з курсу "Body Intelligence. Розвиток тілесного інтелекту через рух"
Бодіворк (bodywork) - це парна або групова практика тілесного розслаблення і навчання.

Зовні Бодіворк може нагадувати масаж, різниця полягає саме в принципах взаємодії між партнерами: ми практикуємо активне "слухання" через тіло, тому в процесі бодіворку стираються чіткі кордони між тим, хто насправді "пріймає", а хто "дає" ( в аналогії з масажем - між масажистом і клієнтом).

Бодіворк - це можливість:
- активного вивчення анатомії і біомеханіки тіла
- розслабиться і відчути своє тіло
- виявити нові ступені свободи в раніше незвичних рухах
- навчатися різним технікам роботи з тілом (від елементів тайського масажу до краніосакральної терапії)
- поділитися своїми знаннями і попрактикувати нові техніки

Формат бодіворка не прив'язаний до конкретної традиції, їм користуються як в танцювально-руховій терапії, так і в процесі навчання сучасному танцю, в різних терапевтичних методиках (Фальденкрайз, соматика Ханни, ребалансінг, деякі остеопатичні техніки тощо), в Контактній Імпровізації, в театральних тренінгах і т. д.
Марія Боднар
Креативний рух. Ресурси і баланси Творчості.
Творчість - як мрія; як хобі; як професійна діяльність мистецтвом; як спосіб життя.

Майстер-клас — танцювально-руховий. Тому, на практиці, кожен з учасників, матиме можливість дослідити/зустрітись з своїми власними ресурсами Творчості: що підтримує, що зупиняє, на що я можу опиратись, як вийти з застою? Як заохотити розум до генерування ідей, і як їх втілювати? Як через фізичний рух і баланс тіла можна впливати на ці процеси?
Креативний рух — вільний рух, танець від внутрішнього імпульсу. Можливість відтворити у фізичній руховій формі автентичний рисунок процесів внутрішнього простору особистості. Запрошуємо вловити і втілити те, своє, унікальне, що важко передати словами, прожити свою внутрішню реальність через рух, проявити імпульс творчості всією своєю присутністю. Знайти свої напрями творчої реалізації. Познайомитись з балансами по системі С. Хеллера. Хороша можливість бути в спільному творчому полі, і "потанцювати" зі своїм конкретним питанням.
Вадим Гавриленко
Bтiлення безпеки.
Тілесні навички якi допомогають вміщати досвід, який не вміщається.
Майстер-класс з Бодинаміки.
Цей майстер-клас познайомить вас з основами управління емоційними та енергетичними процесами, що виникають, коли життя підносить несподівані сюрпризи.
Руслан та Марина Баранови
Контактная Імпровізація.
Налагодження діалогу в танці між людьми.
Контактна імпровізація - це фізичний діалог між двома і більше людей. Ми зустрічаємося в танці і за короткий час намагаємося знайти взаєморозуміння, часом із зовсім незнайомими людьми.
А що потрібно, для того щоб діалог був дійсно діалогом? - Це увага і слухання. Якщо двоє постійно говорять, не слухаючи один одного, буде два не пов'язаних між собою монолога і контакт не відбудеться.
Те, чим ми займаємося, - це чутливість, увага, слухання і слідування. І в КІ для цього є безліч інструментів
Катерина Назарук та Тарас Дмитрів
Акро Йога: Вчись літати з нами

Якщо все життя Вас тягнуло кудись у височінь, а літати Ви не вмієте. Тоді Вам на Акро йогу. Запрошуємо Вас політати разом з нами. Можливо для когось це буде новинкою, а хтось зможе вдосконалити свою практику.
Акро-йога — це найвищий ступінь парної йоги, об'єднує духовну мудрість йоги, цілющу силу Тайського масажу і енергійність акробатики. Взаємодія з партнером і досягнення високого рівня довіри — основні цілі цієї нової практики, в якій поєднані три древні традиції.
Це творчий підхід до Йоги, коли двоє людей об'єднуються в єдине ціле і починають «дихати рухом». Краса починає проявлятися саме в русі, перетіканні з пози в позу. Ви відчуваєте незабутні відчуття від спільного виконання асан. Основа практики не сила, а баланс, тому кожен може спробувати себе в ролі «акробатки» або «акробата»
Шакіма
Вільне звучання
Ти приходиш в цей світ зі своєю піснею і в повсякденному житті зв'язок з цією піснею зазвичай втрачається. Ти ніби забуваєш її звучання і тільки чуєш нагадування ... через уривки фраз, звучань музичних повертається ... і здається ... пісня грає в хованки з нами, або ми з нею, а, може, ми і є пісня ....

Це запрошення в простір Дозволу, де можна досліджувати своє звучання.
Завдяки звукам, які ти собі дозволиш і даси їм все більше і більше простору зустрітися з місцем, де народжується пісня.
Я запрошую використовувати різні ігри і методи для дослідження звуку, подивитися, як взаємодіють тілесність і звук. Які рухи можуть допомогти знайти нові нюанси свого звучання, і, можливо, це допоможе привнести трохи більше грайливості і святковості в твоє життя. Це так природно звучати, це так природно коли з якогось маленького руху народжується пісня.
Для того щоб звучати не потрібно володіти якимись надприродніми знаннями. Це так просто - через рух і звучання святкувати кожен момент існування.
Я кажу ТАК кожному моменту існування, я кажу ТАК прояву, який можливий через мене, я стаю свідком. Я стаю свідком свого святкування.
Зарєй
Тіло як Космос
Під час бесіди Зорєй запрошує досліджувати зв'язок і взаімовідображення тіла і всесвіту. Різноманітність імпульсів руху в тілі. Свобода волі як природний принцип руху у всесвіті.
Дмитро Наумець
Акторський тренінг
На занятті будуть акторські практики, які дозволять звільнитись від затисків та зажимів, та після яких ми зможемо відчути себе власниками свого тіла.

Основні принципи на нашому воркшопі будуть - Простота, Чесність, Щирість. Про свій тренінг я часто кажу - краще один раз спробувати, ніж багато розпитувати. усім Сонця
Марія Іванова
Контактна Імпровізація
Контактна імпровізація це неймовірно широкий напрямок, до деяких граней якого ми спробуєм доторкнутись.
Я хочу запропонувати вам досліджувати і спостерігати. Зануритись в відчуття зустрічі з партнером, побачитись з різними якостями взаємодії. Але перш ніж зустрітись з партнером шукатимем зустріч з собою, зустріч з опорою, і зустріч з оточуючим. І багато слухання, гра з наміром, відпускання тіла в відчуття "я живий".
Ніко Лазур
Айкідо: гармонія і конфлікт
Розглянемо поняття балансу у бойових мистецтвах, внутрішнього фокусу та зовнішньої взаємодії
Великий простір
Марія Бакало
танцівниця, перформер, викладачка Контактної Імпровізації
11:00–12:30
Дмитро Наумець
Актор, викладач, засновник проекту People of the SUN
12:40-14:40
Вадим Гавриленко
Тілесний терапевт, сертифікований викладач з Бодінаміки
15:20-17:20
Ніко Лазур
Тренер з Айкідо та ембадімент практик
17:30-19:00
Марія Іванова
Викладачка Контактної Імпровізації
19:00-20:00
Концерт-джем
відкритий для всіх бажаючих
19:00-21:00
Малий простір
Катерина Назарук та Тарас Дмитрів
викладачі аштанга йоги та акро-йоги
11:00–12:30
Зарєй
Поет-мандрівник
12:40-14:40
Марія Боднар
Тілесний терапевт, психотерапевт
15:20-17:20

Шакіма
Викладач голосових практик, перформер
17:30-19:00
Made on
Tilda